5 przydatnych na co dzień aplikacji, które ułatwią Ci życie

5 przydatnych na co dzień aplikacji, które ułatwią Ci życie
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Życie jest pełne wyzwań i obowiązków, więc nic dziwnego, że czasem można pogubić się podczas realizacji poszczególnych zadań. Z pomocą przychodzi jednak nowoczesna technologia dostępna teraz w każdym telefonie. Poniżej znajdziesz 5 propozycji przydatnych aplikacji, które znacząco ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie. Przeczytaj i sprawdź, ile z nich zapragniesz mieć na swoim smartfonie.

Listonic – wygodna lista zakupów

Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się zapomnieć listy zakupów stworzonej w tradycyjny sposób. Dlatego zdecydowanie opłaca się pobrać Listonic, a więc apkę, która pozwoli Ci na wyjątkowo wygodne tworzenie wielu spersonalizowanych list zakupów w Twoim telefonie. Program oferuje dostęp do dużej bazy produktów i dysponuje wieloma praktycznymi funkcjami, takimi jak sortowanie, odznaczanie czy współdzielenie z innymi osobami. Dzięki zainstalowaniu tej przydatnej aplikacji raz na zawsze uporasz się też z problemem żmudnego przygotowywania listy, ponieważ program na podstawie dotychczasowych wyborów będzie podrzucał Ci nowe propozycje.

Microsoft To Do

Zdarzyło Ci się zapomnieć o wykonaniu ważnego telefonu czy spóźnić z wysłaniem ostatecznej wersji dokumentów w pracy? To normalne, szczególnie jeśli codziennie masz mnóstwo spraw na głowie. Wiele osób próbuje ratować się naklejaniem małych karteczek na lodówkę czy obudowę komputera, jednak współcześnie nie ma to sensu – zdecydowanie wygodniej jest stworzyć przejrzystą listę zadań w telefonie, aby mieć ją zawsze przy sobie i w każdej chwili móc edytować. Aplikacja umożliwia także łączność pomiędzy innymi programami – możesz skoordynować ją na przykład z pocztą.

Forest – Focus Timer. Skup się na pracy

Jeśli łapiesz się na tym, że co chwilę odruchowo sięgasz po telefon i nie potrafisz na dłużej skupić się na pracy, koniecznie wypróbuj aplikację Forest. Gra, bo tak ją można nazwać, polega na sadzeniu drzew, co na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwne. Tymczasem właśnie ten mechanizm pozwala skutecznie zrezygnować z nieustannego sprawdzania powiadomień. Wraz z uruchomieniem licznika zasadza się ziarenko. Małe drzewko rozwija się wraz z upływem czasu, a działanie innych aplikacji jest zablokowane – konsekwencją przerwania procesu jest bowiem zniszczenie sadzonki drzewka.

Wallet – przychody i wydatki

Zdecydowanie warto mieć kontrolę nad finansami, jednak codzienne podliczanie wydatków i przychodów nie należy do najatrakcyjniejszych czynności. Zdecydowanie łatwiej powierzyć te zadania inteligentnej aplikacji. Wallet to program, który umożliwi komfortowe zarządzanie pieniędzmi. Wystarczy na bieżąco wpisywać kwoty konkretnych operacji, a algorytmy zajmą się wszystkim za Ciebie. Monitoruj wydatki, ustawiaj szczegółowe budżety, twórz kategorie oraz cele oszczędnościowe i trzymaj się limitów. Z Wallet to dziecinnie proste niezależnie od wieku. Jeśli natomiast należy do najstarszej grupy użytkowników, polecamy artykuł pod adresem https://komorkomat.pl/internet-dla-seniora/, który ułatwi Ci znalezienie najatrakcyjniejszych ofert telekomunikacyjnych.

Nawyki i cele

Walczysz z nawykami, których chcesz się pozbyć lub marzysz o tym, żeby zacząć robić coś regularnie? Z pomocą przychodzi aplikacja Nawyki i cele, dzięki której skonkretyzujesz swoje zamiary i odnajdziesz motywację do działania. Stwórz zadania do realizacji i codziennie odznaczaj ich wykonanie. Analizuj wykresy oraz statystki – obserwuj progres i weryfikuj przyczyny niepowodzeń, żeby z dnia na dzień coraz efektywniej pracować nad siłą pozytywnych przyzwyczajeń. Więcej interesujących treści na temat najnowszych technologii znajdziesz w serwisie komorkomat.pl.

Fot. pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zastosowanie i korzyści z używania elektrod EKG kończynowych wielokrotnego użytku
Zastosowanie i korzyści z używania elektrod EKG kończynowych wielokrotnego użytku
Odkryj zalety elektrod kończynowych EKG wielokrotnego użytku, które przekładają się na efektywność procedur medycznych oraz komfort pacjenta.
Jak skutecznie zaplanować przeprowadzkę biura bez stresu?
Jak skutecznie zaplanować przeprowadzkę biura bez stresu?
Planujesz przeprowadzkę biura? Dowiedz się, jak skutecznie i bez stresu zorganizować ten proces. Artykuł oferuje praktyczne porady i wskazówki, które sprawią, że przeprowadzka będzie łatwa i bezproblemowa.
Jakie funkcje pełni księga wieczysta?
Jakie funkcje pełni księga wieczysta?
Księga wieczysta to dokument przechowywany przez sąd rejestrowy. Co obejmuje i do czego się odnosi? Sprawdźmy!
Ostatnie wpisy