Girlanda ogrodowa solarna. Sposób na klimatyczny wieczór.

Oświetlenie
Girlanda ogrodowa solarna. Sposób na klimatyczny wieczór.
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długie, ciepłe, letnie wieczory to idealna okazja do spotkań na tarasie bądź w ogrodzie. Dekoracja w postaci girland solarnych nada niezwykłego charakteru ogrodowi, a dodatkowo sprawi, że zmierzch nie będzie oznaczał końca imprezy. 

Zalety girlandy solarnej

Oprócz estetycznego efektu, który nada klimatycznego charakteru ogrodowi, bądź innemu miejscu typu taras czy balkon, girlandy są przede wszystkim rozwiązaniem ekologicznym i energooszczędnym. Ich największą zaletą jest to, że nie pobierają energii elektrycznej, lecz do naładowania się wykorzystują światło słoneczne. Ponadto, są proste w montażu i jeśli postawimy na jakość wykonania podczas zakupu, mogą nam służyć przez lata.

Jak wybrać girlandę solarną?

Girlandy solarne, za pomocą odpowiednio dobranej żarówki o małej mocy i niskim strumieniu świetlnym rozpromienią ciepłym światłem balkon, taras, altanę, bądź cały ogród. Girlandę zasila energia świetlna, a panel fotowoltaiczny umieszczony jest na małym słupku, wbijanym w ziemię. Wybór żarówki w tym przypadku jest fundamentalny, bo mimo wielu ich rodzajów dostępnych na rynku niekoniecznie wszystkie są uniwersalne i mogą nie pasować do konkretnego modelu. Najlepiej sprawdzić, czy posiadają one odpowiedni gwint E27 i czy ich jasność nie okaże się za intensywna. Czym innym jest rozświetlenie, dla nadania klimatycznego nastroju, a czym innym rażące światło.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Oczyszczacze powietrza: Jakie korzyści przynoszą Twojemu zdrowiu?
Oczyszczacze powietrza: Jakie korzyści przynoszą Twojemu zdrowiu?
Oczyszczacze powietrza: Klucz do zdrowia! Dowiedz się, jak działają i dlaczego są niezbędne. Czyste powietrze dla lepszego samopoczucia!
Kotlety z buraka i purée z batatów – pomysł na obiad wege
Kotlety z buraka i purée z batatów – pomysł na obiad wege
Planujesz przygotować obiad zgodny z zasadami diety wegetariańskiej? Proponujemy pyszne danie, które jest łatwe w przygotowaniu. To połączenie smakowe zachwyca!
Nowalijki – co to takiego? Czy są zdrowe?
Nowalijki – co to takiego? Czy są zdrowe?
Czym są nowalijki? Czy posiadają wartościowe składniki odżywcze? Czy są zdrowe? Dowiesz się w tym artykule.
Ostatnie wpisy