Girlanda ogrodowa solarna. Sposób na klimatyczny wieczór.

Oświetlenie
Girlanda ogrodowa solarna. Sposób na klimatyczny wieczór.
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długie, ciepłe, letnie wieczory to idealna okazja do spotkań na tarasie bądź w ogrodzie. Dekoracja w postaci girland solarnych nada niezwykłego charakteru ogrodowi, a dodatkowo sprawi, że zmierzch nie będzie oznaczał końca imprezy. 

Zalety girlandy solarnej

Oprócz estetycznego efektu, który nada klimatycznego charakteru ogrodowi, bądź innemu miejscu typu taras czy balkon, girlandy są przede wszystkim rozwiązaniem ekologicznym i energooszczędnym. Ich największą zaletą jest to, że nie pobierają energii elektrycznej, lecz do naładowania się wykorzystują światło słoneczne. Ponadto, są proste w montażu i jeśli postawimy na jakość wykonania podczas zakupu, mogą nam służyć przez lata.

Jak wybrać girlandę solarną?

Girlandy solarne, za pomocą odpowiednio dobranej żarówki o małej mocy i niskim strumieniu świetlnym rozpromienią ciepłym światłem balkon, taras, altanę, bądź cały ogród. Girlandę zasila energia świetlna, a panel fotowoltaiczny umieszczony jest na małym słupku, wbijanym w ziemię. Wybór żarówki w tym przypadku jest fundamentalny, bo mimo wielu ich rodzajów dostępnych na rynku niekoniecznie wszystkie są uniwersalne i mogą nie pasować do konkretnego modelu. Najlepiej sprawdzić, czy posiadają one odpowiedni gwint E27 i czy ich jasność nie okaże się za intensywna. Czym innym jest rozświetlenie, dla nadania klimatycznego nastroju, a czym innym rażące światło.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nasiona traw – niezbędny zakup do każdego ogrodu
Nasiona traw – niezbędny zakup do każdego ogrodu
Właściciele ogrodów co najmniej raz do roku kupują nasiona traw. Zielona trawa jest w ogrodzie niezbędna. Ma ona ogromny wpływ na nasz komfort, posiada również walory dekoracyjne.
Borówka Amerykańska – uprawa i pielęgnacja
Borówka Amerykańska – uprawa i pielęgnacja
Oto przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć kluczowe aspekty związane z jej uprawą i pielęgnacją.
Dzierganie – idealne zajęcie na długie wieczory. Od czego zacząć?
Dzierganie – idealne zajęcie na długie wieczory. Od czego zacząć?
Chcesz zacząć dziergać, ale obawiasz się, że masz dwie lewe ręce? Z naszą instrukcją będzie to dużo prostsze niż Ci się wydaje! Daj sobie szansę i zacznij swoją przygodę z drutami!
Ostatnie wpisy