Strona główna » Redakcja

Redakcja

Witaj w naszym ogrodzie! W miejscu, w którym nagrodą za ciężką pracę jest wypoczynek w pięknym otoczeniu. 

Czaswogrodzie.pl to portal dla miłośników ogrodnictwa, którzy chcą rozwijać swoje pasje, a także chcieliby stworzyć ogród z miejscem do spotkań rodzinnych oraz ze strefą aktywnego wypoczynku. 

Portal czaswogrodzie.pl to miejsce stworzone z myślą o nas i naszych najbliższych. To poranna kawa i spacer bosą stopą bo mięciutkiej trawie, to niedzielny obiad na świeżym powietrzu i grill z sąsiadami, którym zazwyczaj machamy ręką na “dzień dobry” spiesząc się do pracy. To czas zabawy z dziećmi i wreszcie czas na wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody, jakie stworzyliśmy sami.

Czaswogrodzie.pl to nasz czas dla Ciebie!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Aleksandra Nowak

Aleksandra Nowak

Nie tylko lubi pisać o ogrodzie i domu, ale także się nim zajmować. Często podejmuje się rozmaitych zmian we własnym mieszkaniu, łącząc różne style. Kiedy tylko może, wyjeżdża na Mazury, by cieszyć się bliskością przyrody.

Zobacz wpisy autora

Aleksandra Tabak

Redaktorka portali internetowych poświęconych tematyce domu i ogrodu. Interesuje się uprawą zieleni, organizacją ogrodu i poszukiwaniem optymalnych rozwiązań dla domu.

Zobacz wpisy autora

Bartosz Promiński

Bartosz Promiński

Dom to dla niego azyl, w którym może odpocząć po trudach pracy i nauki. Interesują go nowoczesne aranżacje pomieszczeń, w których nie brakuje też przedmiotów z historią. Student filologii polskiej, który stara się sprawnego operowania językiem

Zobacz wpisy autora

Brygida Konopka-König

Brygida Konopka-König

Pedagog z pasją majsterkowicza. Inspiracją dla niej amerykańskie programy dla majsterkowiczów- uwielbia zrobić coś z niczego. Prywatnie mama nastolatki i kilkulatka.

Zobacz wpisy autora